Get Adobe Flash player

O kancelarii

Kancelaria Radcy Prawnego Oskar Hładki świadczy kompleksowe usługi prawnicze dla przedsiębiorstw i osób fizycznych. Siedziba Kancelarii znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim. Kancelaria w ramach prowadzonej działalności jest objęta obowiązkowym ubezpieczeniem radców prawnych na sumę 100.000 EUR oraz dodatkowym ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej na sumę 250.000 EUR. Kancelaria daje 100% gwarancji zachowania tajemnicy zawodowej.

W ramach naszej działalności sporządzamy opinie prawne, pisma procesowe, projekty wniosków i umów, udzielamy porad prawnych oraz oferujemy zastępstwo procesowe przed sądami. Zakres naszych usług, zarówno dla firm jak i dla osób fizycznych jest kompleksowy i wyczerpujący – staramy się być dla Państwa odpowiedzią na wszelkie problemy prawne.

W naszej codziennej pracy zawsze staramy się wychodzić na przeciw oczekiwaniom naszych klientów i działać z pełnym zaangażowaniem w trosce o ich najlepiej pojęte interesy prawne. Żelazna konsekwencja i wysoka skuteczność podejmowanych przez nas działań sprawiają, że możemy pochwalić się pozytywnymi opiniami wielu zadowolonych klientów. To daje nam jeszcze większą siłę do działania i ciągłego samodoskonalenia się. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług. Przekonają się Państwo, że prawo może być Waszym sprzymierzeńcem – z nami stanie się to możliwe.

Nasz zespół:

Mecenas Oskar Hładki, Radca Prawny

Radca Prawny

Kancelarią kieruje i zarządza właściciel mecenas Oskar Hładki, radca prawny lubiący bezpośredni kontakt z klientem. Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji w Szczecinie, odbył aplikację sądową zakończoną egzaminem sędziowskim. Po pięcioletnim stażu pracy w Sądzie Rejonowym w Gorzowie Wlkp., wpisał się na listę radców prawnych rozpoczynając własną praktykę. Nie stroni od działalności społecznej , w ramach działalności pro publico bono sprawuje nadzór merytoryczny nad Bezpłatnym Biurem Porad Obywatelskich w Gorzowie Wlkp. Jego główne zainteresowania to sport, historia i psychologia.

 

 


Estera Łasek, Asystent Prawny

Absolwent studiów magisterskich na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Studia pierwszego stopnia ukończyła na kierunku Administracja Publiczna. Praca licencjacka dotyczyła „Zadań samorządu terytorialnego w zakresie porządku i bezpieczeństwa publicznego”. Zainteresowania prawne skoncentrowane są na dziedzinie prawa cywilnego i karnego. Napisała pracę magisterską pt. "Zabójstwo pod wpływem afektu”. Interesuję się kryminologią, kryminalistyką oraz muzyką współczesną. Zna język angielski. Obecnie pracuje w kancelarii prawnej na stanowisku asystentki prawnej.

 

 

Leszek Drzymała, Asystent Prawny

Leszek Drzymała

Absolwent wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Obronił pracę magisterską o „Zagrożeniach demokracji w świetle prawa międzynarodowego”. Studia pierwszego stopnia ukończył na kierunku Administracja Europejska. Praca licencjacka dotyczyła terroryzmu międzynarodowego. Specjalizuje się w prawie administracyjnym i odszkodowawczym. Odbył praktykę w wydziale Edukacji Urzędu Miasta Gorzowa Wlkp. Interesuje się motoryzacją i grami strategicznymi. Związany z kancelarią od 2010 roku.

 

 

 

 

Monika Makowska, Asystent Biurowy

Absolwent studiów licencjackich na instytucie Ekonomi w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Gorzowie Wielkopolskim. Studia pierwszego stopnie ukończyła na kierunku Zarządzania. Praca licencjacka dotyczyła „Oceny logistycznej obsługi klienta ”. Interesuje się sportem oraz astrologią. Obecnie pracuje w kancelarii na stanowisku asystentki biurowej.